Home Editorial Fashion Fashion Editorial – Prague roof in May
Fashion Editorial – Prague roof in May

Fashion Editorial – Prague roof in May

607
0

PHOTOGRAPHY CREDITS:
Photographer: Lydia Vycitalova
IG: http://instagram.com/lydie_megaton
FB: https://www.facebook.com/lydie666
WB: https://www.lydiavycitalova.com
Model/Hair Stylist: Leona Senkova
WB: @leonasenkova
Model: Marie Nemcova
WB: @prcinkomet
Model: Katerina Zemanova
WB: @k_zemanova

Praha, začátek května roku 2020. Obvykle touhle dobou v roce přemýšlím o svých letních cestovatelských plánech. Bohužel hranice jsou zavřené, lockdown nám všem zkomplikoval nejen pracovní plány a my jsme zavření ve svém místě, městě, zemi. Ale na začátku května se všechno tak trochu začalo měnit k lepšímu, pomalu otvíráme obchody a restaurace. A hlavně, začalo svítit sluníčko a teploty vystoupily nad 20 stupňů. Pozvala jsem svoje půvabní kamarádky na svoji vyhlášenou střechu a snažila se zachytit jejich přirozený sex – appeal, který ještě víc vystoupil na povrch pod prvním májovým dotekem slunce. Žádné velké vrstvy makeupu, přirozený vzhled a vítr ve vlasech.

Leona Senkova, dlouhovlasá zrzka, skvělá kadeřnice ze salónu Střižna. Nejenže se stará dlouhá léta o můj blond platinový účes, ale velmi často spolu spolupracujeme i při různých fashion editorialech. Její vlasová tvorba je hlavně o ležérní, nicméně stále velmi ženské přirozenosti, zářivé barvě a dokonalém střihu vlasů. A na jejích vlasech je to vidět. Snažila jsem se ji zachytit v pohybu, nejen její vlasy, ale ji samotnou. Při samotném focení jsme obě dvě tak trochu na střeše tančily. Makeup jsem zvolila jednoduchý, lehký, přirozený, se zlatými odlesky.
Katerina Zemanova. Tuhle holku jsem potkala, když jí bylo 17 a do naší reklamní agentury BeefBrothers přišla na měsíční stáž. Staly se z nás kamarádky a kolegyně, Kateřina se ukázala jako výborná asistentka a backstage fotografka několika úspěšných fashion editoriálů. Měla jsem tu čest v průběhu 2 let sledovat její nejen vizuální proměnu z mladé trošku zakřiknuté dívky do krásné mladé sebevědomé ženy, která bude brzo studovat architekturu. Protože Katerina se v soukromí moc nelíčí, zkusily jsme na focení pro ni něco nového. Její plné dokonale vykrojené rty přímo volaly po klasické červené rtěnce. Zbytek makeupu jsem nechala lehký, jarní a svěží.

Marie Nemcova několik posledních měsíců žije na Novém Zélandu a v Praze se teď ocitla hlavně kvůli koronaviru. Jako tatérka a ilustrátorka miluje barvy a na jejích vlasech je to vidět. Její zářivé fialové a růžové odstíny prozářily celou střechu. Ani v jejím případě jsme nechtěla, aby výrazný makeup přehlušil vlasy.

Fashion Editorial - Prague roof in May

Fashion Editorial – Prague roof in May
AVAILABLE FOR PRINT – 2 COPIES

Full Color, Glossy Finish – 8.5×11 INCHES
Additional Prints $10 Each
Free Shipping in the USA, $10 International Shipping

CLICK HERE TO ORDER

(607)