Home Photography Photography Showcase – My Funny Valentine
Photography Showcase – My Funny Valentine

Photography Showcase – My Funny Valentine

340
0

PHOTOGRAPHY CREDITS:
Photographer: Lydia Vycitalova
IG: http://instagram.com/lydie_megaton
FB: https://www.facebook.com/lydie666
WB: https://www.lydiavycitalova.com
Model: Kamikatze12
WB: @kamikatze12
Model: Michaela Peřinová
WB: @yassmine_de_mortifere
Model: Vojtěch Nečina
Model: Ivana Štefková @@letsivanka
WB: @letsivanka
Model: Linde Von Schwarze
WB: @linde_von_schwarze
Fashion Designer: Riwaa Nerona
WB: @riwaanerona
Makeup Artist: Alice Kim
WB: @allys_wonderlands
Accessory Designer: Timea.cz
WB: @puncochytimea
Model: Barbora Kudelová
WB: @barbora_kudel
Model: Elodie Rouillen
WB: @ellehunter
Model: Vlaďka Bedrníková
WB: @dada.troyan

Wardrobe Credits:
1-13: Riwaa Nerona Timea.cz

Riwaa Nerona Valentýn 2019 Rouge

Kolekce Riwaa Nerona – Rouge byla představena 9. 2. na události Riwaa Nerona Valenýn 2019.

Téma Rouge (Rtěnka) bylo zpracováno v asociaci na fonetický přepis “Rúž – růže”, jako inspirace pro odstíny rtěnky a tóny červené předváděných modelů.

Modely byly rozděleny do tří částí – růžová, červená a temně rudá.
Celá přehlídka i modely přecházejí od doteku ranního rozbřesku s jemně růžovým prádlem se zlatým leskem po temný třpyt noci.
První model představovat jemný růžový květ zalitý zlatým světlem rozbřesku (Vlaďka Bedrníková). Kontury modelu byly na těle téměř neviditelné, nahé až nevinné jako právě probuzená zahrada zahalená v mlze. Následoval model pro burleskní divu Yassmine, jejíž model byl nositelem rosy (kamenů Preciosa zasazených do růžové krajky)
Druhá část představovala horké polední slunce a sytě červenou barvu, která dráždí smysly. V této části jsem kladla důraz na sladění tónu punčoch Timea.cz a nové kontury prádla vytvořené vrstvením průsvitných materiálů. Prádlový tyl vytváří nové struktury a sytost barvy v místech, kde se tkaniny kříží, na některých místech jsou podšité béžovým materiálem, aby zdání průsvitnosti bylo zachováno a zároveň prádlo poskytovalo dostatečnou oporu. (Ivana Štefková, Barbora Kudelová, Elodie Rouillen) Třetí část přehlídky se věnovala stmívání a tlumeným odstínům červené, které přechází až v černou.

Model pro KamiKatze12 se skládá z jemné podprsenky s krajkovými košíčky a kalhotek ze stejné krajky, které prosvítají pod jednoduchým podvazkovým pásem. Košíčky podprsenky jsou podšité stejným materiálem, ze kterého byl podvazkový pás vytvořen. Pro burlesní divu Linde Von Schwärze jsem vytvořila model pozdní noci v temně červených tónech s dominantní černou plastickou krajkou s florálním motivem.

Celý model se skládá z podprsenky v retro stylu z černé krajky podšité temně rudou, tato krajka se po bocích navazuje na aplikacích použitých na korzetu. Korzet srdcového tvaru je určen pro burleskní vystoupení, a tedy je stažení pasu více než výrazné. Korzet je ušitý z rudého hedvábno-bavlněného saténu, tužený je ocelovými kosticemi a korzetovými výztužemi. Krajkové aplikace na podprsence a korzetu jsou doplněny o kameny Preciosa a broušené korálky. Model doplňuje tylový podvazkový pás, jemné černé punčochy a kalhotky v odstínu korzetu, které dávají vyniknout přednímu křížení pásu.

Makeup pro přehlídkové molo i fotografie Alice Kim
Punčochy Timea.cz
Růže Stoklasa.cz
Foto Lýdia Vyčítalová

ENGLISH VERSION

The Riwaa Nerona – Rouge collection was unveiled on 9 February at the Riwaa Nerona Valencia 2019 event.

The theme of Rouge was elaborated in association with the phonetic transcription “Lipstick – Rose”, as an inspiration for the shades of lipstick and red tones of the presented models.

The models were divided into three parts – pink, red and dark red.
The whole show and models range from the touch of dawn in the morning with soft pink linen with gold shine to the dark glitter of the night.

The first model featuring a delicate pink flower embedded in golden dawn light (Vlaďka Bedrníková). The contours of the model were almost invisible on the body, naked to innocent like a newly awakened garden shrouded in fog. This was followed by a model for the Yassmine burlesque wonder whose model was a dew-bearer (Preciosa stones set in pink lace)
The second part was the hot midday sun and a deep red that irritated the senses. In this section I emphasized the harmonization of the tone of stockings Timea.cz and the new linen contours created by layering translucent materials. Linen tulle creates new structures and color saturation where the fabrics cross, in some places they are lined with beige material to maintain the appearance of translucency while providing sufficient support to the linen. (Ivana Stefkova, Barbora Kudelova, Elodie Rouillen) The third part of the show was devoted to dimming and muted shades of red, which became black. The model for KamiKatze12 consists of a fine bra with lace cups and panties of the same lace that shine through a simple garter belt. The bra cups are lined with the same material as the garter belt.

For the burlesque wonder of Linde Von Schwärz, I created a late night model in dark red tones with a dominant black plastic lace with a floral motif.

The whole model consists of a retro-style bra made of black lace lined with dark red, this lace builds on the sides of the applications used on the corset. The heart-shaped corset is designed for burlesque performances, so the waist tightening is more than significant. Corset is made of red silk-cotton satin, stiffened with steel bones and corset reinforcement. Lace applications on bra and corset are complemented by Preciosa stones and cut beads. The model is complemented by a tulle garter belt, delicate black stockings and corset panties that excel in the front crossing of the belt.

Makeup for catwalk and photos by Alice Kim
Stockings Timea.cz
Růže Stoklasa.cz
Photo Lýdia Vyčítalová

Photography Showcase - My Funny Valentine

Photography Showcase – My Funny Valentine
AVAILABLE FOR PRINT – 2 COPIES

Full Color, Glossy Finish – 8.5×11 INCHES
Additional Prints $10 Each
Free Shipping in the USA, $10 International Shipping

CLICK HERE TO ORDER

(340)